Valon dhe Vigan Shehu i nxjerrin të pathënat e njëri-tjetrit në ''Soiree'' - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/05/2021 12:37

Valon dhe Vigan Shehu i nxjerrin të pathënat e njëri-tjetrit në ”Soiree”

Rozë

Gazeta Express

10/05/2021 12:37

Valon dhe Vigan Shehu ishin të ftuar mbrëmjen e kësaj të shtune në Soiree me Jonida Shehun në ABC për të folur për raportin e tyre si vëlla e motër dhe si ka ndikuar ky raport në jetën e tyre artistike.

Ata kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrit, ama ka diçka që Valon Shehu nuk e duron dot aspak tek Vigani dhe më në fund gjeti rastin që ta thotë publikisht këtë.

Valoni tregoi se Vigani nuk ja hap asnjëherë telefonin në kohë dhe kjo gjë mesa duket e bezdis tek ai.