Valbona Mema tregon se çfarë po i mungon nga Big Brother - Gazeta Express
string(56) "valbona-mema-tregon-se-cfare-po-i-mungon-nga-big-brother"

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 22:20

Valbona Mema tregon se çfarë po i mungon nga Big Brother

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 22:20

Valbona Mema ishte një ndër pjesëmarrëset e edicionit të dytë të Big Brother Vip, e cila u dallua për harmoninë e sjellë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Pushime On Top”, këngëtarja ka treguar se ajo cfarë i mungon më shumë nga BBV është mëngjesi, kur ngrihej për të pirë kafen, duke kënduar.

Lexo Edhe:

Pavarësisht se mban marrëdhënie të ngushta me të gjithë ish-konkurrentët, Valbona shprehet se e ka marrë malli për përqafimet e banorëve.

“Më ka marrë malli për gatimet, të cilat banorët i hanin dhe më falenderonin. Më ka marrë malli për gjithcka, për të mirat dhe të këqijat”, tregon emocionuar Valbona.

Sa i përket planeve për të ardhmen, artistja ka treguar se dëshiron të bëjë një koncert të madh, në stadium ose në shesh.