Vajzat e ''Style star'' akuza të rënda për njëra-tjetrën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/05/2021 13:14

Vajzat e ”Style star” akuza të rënda për njëra-tjetrën

Rozë

Gazeta Express

03/05/2021 13:14

Këtë javë për tematikën e javës vajzave u ishte caktuar nga një qytet ku zhvillohet Fashion Week. Prandaj dhe diversiteti ishte shumë i dukshëm.

Përveç komenteve për stilin dhe modën pati dhe shumë debate, një nga ata që mund të përmendim, ishte ai mes Dhespinës dhe Aldës.

Lexo Edhe:

Vajzat kanë bërë disa akuza “të rënda” për njëra-tjetrën. Dhespina është shprehur se veshja e Aldës është e kopjuar nga një veshje ekzistuese. Ndërsa kjo e fundit i ka kthyer përgjigje duke i thënë se Dhespina sulmon atë në media sociale me profile fallco. Tek debate si ky i sotmi na bënë të mendojmë se mes vajzave mund të ketë debat dhe në prapaskena.