Vajzat bashkohen për 'Hala', Kanita e Valza publikojnë këngën e bukur - Gazeta Express

Gazeta Express

09/07/2020 14:27

Vajzat bashkohen për ‘Hala’, Kanita e Valza publikojnë këngën e bukur

Gazeta Express

09/07/2020 14:27

Kanita ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja erdhi në bashkëpunim me artisten e re Valza, me këngën që mban titullin “Hala”, shkruan GazetaExpress.

Mixey dhe Apollo janë kujdesur për beat-in dhe muzikën ndërsa teksti është shkruar nga Muma.

Kënga vjen e realizuar edhe me videoklip, në të cilin vajzat duken mjaft simpatike me thjeshtësinë që i karakterizon të dyja.

“Hala” është pritur mirë nga publiku dhe deri më tani në kanalin Youtube ka mbledhur më shumë se gjysmë milion klikime./GazetaExpress

Valza x Kanita – Hala