Vajza shfaqet në aeroport vetëm me bikini - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

04/09/2021 23:41

Vajza shfaqet në aeroport vetëm me bikini

Fun

Gazeta Express

04/09/2021 23:41

Një vajzë e re tërhoqi vëmendjen e të gjithë pasagjerëve në aeroportin e Miamit, kur u shfaq në aeroportin e Miamit vetëm me bikini.

Vajza duket se nuk e kishte problem diçka të tillë, por ishte kujdesur që të respektonte rregullat antiCovid, duke vendosur një maskë.

Lexo Edhe:

Fotoja u shpërnda me shpejtësi online dhe u kthye shumë shpejt në një meme.