Vajza ngjitet në shatërvanin e famshëm në Dubrovnik dhe tregon gjoksin e saj - Gazeta Express

Vajza ngjitet në shatërvanin e famshëm në Dubrovnik dhe tregon gjoksin e saj

Fun

Gazeta Express

03/08/2021 21:37

Shumë kalimtarë u pritën nga një pamje e pazakontë në qendër të Dubrovnikut.

Vajza e re u ngjit në shatërvanin e Onofrios në qendër të qytetit dhe filloi të ngrite bluzën dhe të tregonte gjoksin.

Lexo Edhe:

Duke gjykuar nga fotot, vajza bjonde kaloi mirë, dhe gjatë shfaqjes së saj ajo madje buzëqeshte.