Vajza nga Drenasi rrihet nga babai dhe vëllai - Gazeta Express

Vajza nga Drenasi rrihet nga babai dhe vëllai

Lajme

Gazeta Express

25/02/2020 13:11

Policia në Drenas ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen për dhunë në familje

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Drenas, ku të dyshuarit, babë e bir, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës respektivisht motrës.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./GazetaExpress/