Vajza me origjinë ruso-japoneze: Jam dashuruar me Shqipërinë - Gazeta Express

Vajza me origjinë ruso-japoneze: Jam dashuruar me Shqipërinë

Shqiperi

Gazeta Express

30/06/2020 22:23

Në studion e emisionit “Shqipëria Live” ishte e ftuar Alla Simacheva, me origjinë ruso-japoneze.

Alla ndodhet në Shqipëri prej 10 vitesh, pasi ishte e martuar me një djalë shqiptar, me të cilin është dhe në proces divorci.

Edhe pse ajo tashmë është e lirë për t’u rikthyer përsëri në Rusi, Alla thotë se ka vendosur të qëndroj në Shqipëri, pasi është dashuruar me këtë vend.

Ndërkohë shtoi se është trajnerë “lumturie”, një koncept me origjinë amerikane por ajo dëshiron që ta sjellë dhe në Shqipëri.