"Vajza më ‘e nxehtë’ në Big Brother", Arta flet për komentet dhe lajmet si vajza më ‘hot’ në këtë edicion - Gazeta Express
string(98) "vajza-me-e-nxehte-ne-big-brother-arta-flet-per-komentet-dhe-lajmet-si-vajza-me-hot-ne-kete-edicion"

“Vajza më ‘e nxehtë’ në Big Brother”, Arta flet për komentet dhe lajmet si vajza më ‘hot’ në këtë edicion

TV/Film

Gazeta Express

19/03/2024 22:27

Arta Kabashi, ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Duke folur për eksperiencen e saj ne “Big Brother VIP Albania”, këngëtarja foli edhe për komentet e lajmet sj vajza më “hot” në këtë edicion.

Lexo Edhe:

Se çfarë ka thënë e mësoni duke klikuar më videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.