“Vajza është shumë e re, qesh bukur”, analisti Zheji ofendon në studio deputeten Doarsa Kica - Gazeta Express
string(88) "vajza-eshte-shume-e-re-qesh-bukur-analisti-zheji-ofendon-ne-studio-deputeten-doarsa-kica"

“Vajza është shumë e re, qesh bukur”, analisti Zheji ofendon në studio deputeten Doarsa Kica

Lajme

Gazeta Express

28/09/2023 22:15

Deputetja e LDK-së Doarsa Kica gjatë një debati në emisionin e Shqipërisë ‘Top Story’ është ofenduar nga analisti politik Artur Zheji, duke e cilësuar se “është ende e re”.

Teksa diskutohej lidhur me sulmin terrorist në veri të Kosovës, Kica dhe Zheji kishin mospajtime gjatë diskutimeve, në debat e sipër ky i fundit i drejtohet deputetes “mos bë zhurmusen të lutem”, ku pastaj Doarsa fillon dhe qesh.

Lexo Edhe:

“Qesh bukur por jemi thirrur për debat, nuk është spektakël, nuk po të ofendoj, por po më shqetëson”, ishin fjalët e analistit Zheji ndaj deputetes së LDK-së Doarsa Kicës.