Vajza e Norës dhe Robertit me rroba tejet të shtrenjta, ky është çmimi i xhaketës së saj - Gazeta Express

Gazeta Express

08/12/2019 16:02

Vajza e Norës dhe Robertit me rroba tejet të shtrenjta, ky është çmimi i xhaketës së saj

Gazeta Express

08/12/2019 16:02

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë emra të njohur të ekranit.

E jo vetëm prindërit e saj, edhe Renee vishet me rroba të shtrenjta.

Faqja ‘whattheywearin’ në Instagram kanë publikuar çmimet e veshjeve të saj dhe janë tejet të larta.

Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro.