Vajza e legjendës holandeze në krah të Van de Beek - Gazeta Express

Vajza e legjendës holandeze në krah të Van de Beek

Sport

Gazeta Express

08/12/2019 23:08

Vajza e Bergkamp është në lidhje me talentin, Donny van de Beek

Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm holandez, Denis Berkamp (ka spikatur, përveçse me “tulipanët”, me Ajaxin, Arsenalin dhe Interin, është e fejuara e Donny van de Beek.

Pasi e bënë publike lidhjen mes tyre gjatë verës, u shfaqën krah njëri-tjetrit edhe në ceremoninë e “Topit të Artë”.