Vaji vendor që po i shton shije çdo recete - Gazeta Express
string(42) "vaji-vendor-qe-po-i-shton-shije-cdo-recete"

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

23/04/2021 15:18

Vaji vendor që po i shton shije çdo recete

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

23/04/2021 15:18

Floil është vaji vendor që tashmë ka mbi 3 vite që është pjesë e kuzhinës sonë.

Cilësia e mirë e produktit ka karakteristika të cilat e dallojnë nga brendet tjera si:

-Vitaminë E dhe K
-Pa aromë gjatë fërgimit
-Pa kolesterol
-100 % i rafinuar

Të gjitha këto cilësi kanë bërë që brendi i njohur i industrisë së ushqimit të vazhdoj gjithmonë suksesshëm rrugëtimin e tij.

Por një gjë dihet, që vaji Floil jep shije çdo recete dhe për këtë arsye tani është pjesë e çdo tryeze moderne dhe tradicionale.

Vajin Floil mund ta gjeni në gjitha marketet.

/artikull i sponsorizuar/