Ushtria e Azerbajxhanit pëson humbje të mëdha nga armenët - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

27/09/2020 22:50

Ushtria e Azerbajxhanit pëson humbje të mëdha nga armenët

Lajme

Gazeta Express

27/09/2020 22:50

Luftimet vazhdojnë përgjatë vijës së kontaktit midis forcave të armatosura të Armenisë dhe Azerbajxhanit.

Televizioni shtetëror i Armenisë ka lëshuar pamjet e ku shihen humbjet e ushtrisë së Azerbejxhanit si në mjete ushtarake dhe në njerëz.

Kujdes! Pamje të rënda:

Ադրբեջանական կենդանի ուժի ու զինտեխնիկայի կորուստները

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.