“Uru” është kënga e re e Kidës - Gazeta Express
string(28) "uru-eshte-kenga-e-re-e-kides"

Muzike

Gazeta Express

23/06/2023 19:26

“Uru” është kënga e re e Kidës

Muzike

Gazeta Express

23/06/2023 19:26

Këngëtarja Kida ka lansuar sonte këngën e saj të re

“Uru” quhet projekti më i ri i këngëtares Kida.

Lexo Edhe:

Një këngë me tekst të Elinel dhe me muzikë të Bigdeals Records, Kida ka vendosur që të lansojë këngë vetëm para se të fillojë koncertet e saj nëpër vendet bregdetare.

Kënga ka ritme verore dhe është pritur mirë nga fansat e Kidës. /GazetaExpress/