“Urrejtësit qofshin të mallkuar” - Gazeta Express
string(30) "urrejtesit-qofshin-te-mallkuar"

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 21:38

“Urrejtësit qofshin të mallkuar”

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 21:38

“Urrejtësit qofshin të mallkuar”, kjo është ajo që ka postuar në disa foto tepër të nxehta Kylie Jenner…pasi që fansat thanë se ajo “ka shkuar më larg së duhet”

Kylie Jenner ka postuar imazhe të nxehta e të guximshme nudo, pavarësisht se fansat thanë se ajo ka shkuar “shumë larg” me veshjet provokative.

Lexo Edhe:

“Veshja-zhveshja” përhapi alarmin në mes të fansave të saj për shkak të provokimeve të saj, teksa ajo sot ka bërë disa foto për ta promovuar linjën e saj të re të kozmetikës.

Thuhet se 24 vjeçare i ka postuar dhe i ka shlyer shumë shpejt disa imazhe të vetes së saj, sidomos te ato ku ka komente që janë shumë seksi.

“Urrejtësit qofshin të mallkuar”, thuhet se ka thënë ajo poshtë fotografive të saj provokative. /GazetaExpress/