Urim ft Jon, lansohet projekti më i suksesshëm i On Records - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/09/2021 20:50

Urim ft Jon, lansohet projekti më i suksesshëm i On Records

Rozë

Gazeta Express

04/09/2021 20:50

Artisti Urim Maksutaj dhe reperi Jon Pireva kanë bashkuar forcat për projektin e ri, i realizuar nga menaxhmenti i ON Records.

Kënga e tyre titullohet “E pashpirt” dhe është punuar nga Zapp&Chris.

Lexo Edhe:

Teksti është punuar nga Zapp dhe Joni, ndërsa është finalizuar me videoklip nga XL Films.

Kënga është pritur mirë dhe si duket ky do të jetë debutimi më i suksesshëm i kompanisë muzikore On Record për këtë periudhë.