Upss! Banori i ri po flirton me Françeskën? - Gazeta Express
string(41) "upss-banori-i-ri-po-flirton-me-francesken"

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:20

Upss! Banori i ri po flirton me Françeskën?

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:20

Siç duket një ngatërresë ka ndodhur ditën e sotme në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Banori i ri Çimi ka pyetur Françeskën nëse është e martuar, pyetje të cilën ajo e  konsideroi atë si flirtim.

Lexo Edhe:

Së fundmi gjatë një bisede me Erjolën, banori u betua se nuk e ka ditur që banorja është e martuar, ndonëse një gjë e tillë nuk u besua nga Erjola.

Pjesë nga biseda:

Çimi: Se kam ditur moj për Zotin

Erjola: S’je i besueshëm për këtë fak

Çimi: Pse?

Erjola: Sepse ti e di shumë mirë ku je fut, si je futur dhe për çfarë je futur.

Çimi: Pse s’ta mbush mendjen?

Erjola: Ti e di shumë mirë se sa shet. S’di se është e martuar dhe ajo ka folur për fëmijën e për çdo gjë! Ti do hyje në ditën e 105 dhe s’dije se ku po futeshe! O i shkreti