“Upset”, kënga më e re e Gashit, Pink Sweat$ e Njomzës - Gazeta Express

“Upset”, kënga më e re e Gashit, Pink Sweat$ e Njomzës

Gazeta Express

04/07/2020 0:38

Këngëtari kosovar nga SHBA, Gashi ka lansuar sonte këngën e tij më të re “Upset”

“Upset” është një këngë krejt ndryshe në zhanër duke sjell kështu diçka tjetër derisa në këtë këngë Gashi ka sjell edhe një shqiptare tjetër, Njomzën.

Njomza këndon në refrenin e këngës derisa edhe videoklipi i këngës është interesant i realizuar.

Premierën e kësaj kënge Gashi e dha nëpër rrjetet sociale.

Si zakonisht, edhe kjo këngë e Gashit është pritur mirë nga publiku amerikanë, sidomos nga fansat e Gashit të cilët e kanë vërshuar atë me komente pozitive në Instagram.

Po YouTube kënga është online edhe në “Spotify”, “Apple Music”, “Google Play”, “Deezer”, “iTunes Store” dhe “Napster”./GazetaExpress/