UNUM Festival lansoi datat për edicionin e katërt, dhe këtë vit pritet të jetë më flakë se kurrë më parë! - Gazeta Express
string(103) "unum-festival-lansoi-datat-per-edicionin-e-katert-dhe-kete-vit-pritet-te-jete-me-flake-se-kurre-me-pare"

UNUM Festival lansoi datat për edicionin e katërt, dhe këtë vit pritet të jetë më flakë se kurrë më parë!

Rozë

Gazeta Express

24/11/2022 19:34

Është koha për t’u bo gati për me udhëtu drejt teknos, dhe ritmeve minimaliste të mbushura me groove — e të bëheni një me muzikën dhe natyrën sepse edicioni i katërt i Festivalit UNUM po vjen shpejt!

Dhe nuk po flasim vetëm për formacionin e jashtëzakonshëm dhe instalacionet e artit që do të jenë atje – po flasim për atmosferën e mirë, dashurinë dhe komunitetin që krijon ky festival.

Lexo Edhe:

UNUM Festival sot lansoi datat për vitin 2023 dhe lajmëroi se këtë vit rikthehet më i fortë se kurrë më parë. Festivali do të vazhdojë në plazhin e bukur të “Rërës së Hedhur”, mes maleve dhe detit, ku romanca e peizazhit të bukur takohet me magjinë.

Nga data 1 deri me 6 Qershor, Unum Festival sjell më shumë se 60 artistë që të kërcejnë me ju nën yje për gjashtë ditë e gjashtë netë nën tingujt e muzikës pa ndal, emrat më të mëdhenj të muzikës elektronike në mbarë botën së bashku me talentet tona të preferuara rajonale edhe njëherë po e qelin verën në Shëngjin të Shqipërisë.

Biletat e hershme “Early Bird Tickets” tani janë në shitje dhe mund ti bleni përmes webfaqes së tyre: www.unumfestival.com
ose tek partneret e shitjes www.rave-travel.com dhe https://gowild.al/

UNUM  ka vazhduar të rritet gjatë ekzistencës së tij trivjeçare dhe ka arritur të tërheqë pjesëmarrës nga e gjithe bota të cilët mblidhen çdo vit për të festuar dashurinë e tyre për muzikën dhe krijimtarinë.

Për më shumë informacione rreth Unum Festival ndiqni rrjetet e tyre sociale:

https://www.unumfestival.com

https://www.facebook.com/unumfestival

https://www.instagram.com/unumfestival