“Unë jam fytyrë urbane në Gjilan”, deputetja e LDK-së: Po më irriton mospuna e Alban Hysenit - Gazeta Express
string(88) "une-jam-fytyre-urbane-ne-gjilan-deputetja-e-ldk-se-po-me-irriton-mospuna-e-alban-hysenit"

Lajme

Gazeta Express

27/11/2022 14:19

“Unë jam fytyrë urbane në Gjilan”, deputetja e LDK-së: Po më irriton mospuna e Alban Hysenit

Lajme

Gazeta Express

27/11/2022 14:19

Në intervistën dhënë emisionit “Kendiv” në T7, deputetja Valentina Bunjaku – Rexhepi u ndal edhe tek kritikat që pati për kryetarin e Gjilanit.

Sipas saj, kryetari i tanishëm vetëm duhet të vazhdojw me realizimin e projekteve të Lutfi Hazirit dhe me këtë duhet të jetë i kënaqur.

Lexo Edhe:

Gazetar: Liridon Spahiu

Por, ajo u shpreh e pakënaqur dhe skeptike me punën e tij.

“Po më irriton mospuna e tij”, vazhdoi ajo duke e cilësuar veten, siç u shpreh, fytyrë urbane në Gjilan.

Video në linkun më poshtë.