U tha së Roberti dhe Getoarba u ndanë, mjeku Arsim Gërxhaliu e demanton lajmin - Gazeta Express
string(77) "u-tha-se-roberti-dhe-getoarba-u-ndane-mjeku-arsim-gerxhaliu-e-demanton-lajmin"

Yjet

Gazeta Express

19/09/2022 19:24

U tha së Roberti dhe Getoarba u ndanë, mjeku Arsim Gërxhaliu e demanton lajmin

Yjet

Gazeta Express

19/09/2022 19:24

Prive në emisionin e fundit ka raportuar se prezantuesi i radios dhe një emisioni të mëngjesit, Robert Bojaj është ndarë nga dramaturgia, Getoarbë Mulliqi

Robert Bojaj dhe Getoarbë Molliqaj nuk janë ndarë.

Lexo Edhe:

Arsim Gërxhaliu, i specializuar në mjekësinë ligjore ka postuar sonte një fotografi ku çifti shihet së janë bashkë dhe nuk janë ndarë.

Sipas raportit, thuhej se çifti më nuk e përcjellin njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Por, ata vazhdojnë ta përcjellin dhe fotoja që ka postuar në profilin e vet Gërxhaliu e konfirmon që çifti vazhdojnë të jenë bashkë.

Kujtojmë se Roberti dhe Getoarba janë prindër edhe të një vajze. /GazetaExpress/