U tha së është në lidhje me Kledin – flet Sheila Haxhiraj - Gazeta Express
string(55) "u-tha-se-eshte-ne-lidhje-me-kledin-flet-sheila-haxhiraj"

U tha së është në lidhje me Kledin – flet Sheila Haxhiraj

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 20:53

Para disa javësh u përfol për një lidhje në mes ish-banorëve të sezonës së parë të “Big Brother Vip”, Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa.

E këto dyshime i ngritën disa imazhe që u shpërndanë, ku Sheila dhe Kledi shiheshin të përqafuar, shkruan lajmi.net

Lajme të shumta qarkulluan për dyshen, e asnjëri nga ta nuk e konfirmoi e as nuk e mohoi lidhjen.

Ndërsa së fundmi në emisionin “Mirage” Sheila tregon ekskluzivisht se a është në lidhje me Kledin.

E këtë kuptojeni në materialin duke klikuar KËTU..