U tha që u ndanë përsëri, Loredana dhe Mozzik lansuan këngë mbrëmë - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

25/06/2021 23:53

U tha që u ndanë përsëri, Loredana dhe Mozzik lansuan këngë mbrëmë

Muzike

Gazeta Express

25/06/2021 23:53

“Ich Liebe Dich” quhet kënga e fundit që Loredana dhe Mozzik kanë lansuar mbrëmë

Pasi që u tha se janë ndarë dhe për këtë sihariq u bënë disa foto të Mozzik në Instagram, çifti Mozzik dhe Loredana kanë lansuar një këngë mbrëmë.

Lexo Edhe:

Mozzik para katër dite kishte postuar një sërë fotosh ku kishte shkruar se është “baba përsëri” dhe se është “baba i keq”.

Por, para tri dite ai e kishte paralajmëruar këngën me Loredanën.

Kënga është lansuar mbrëmë në orën 23:59 dhe ka titullin “Ich Liebe Dich” dhe deri tani ka më shumë se 754 mijë klikime. /GazetaExpress/