U tha që kanë shkuar në Dubai, por ja ku po i kalon pushimet Marina me Getin - Gazeta Express

U tha që kanë shkuar në Dubai, por ja ku po i kalon pushimet Marina me Getin

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 23:47

Prezantuesja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi lajmëruan para dy dite se ata presin që të bëhen prindër shumë shpejt

E pas kësaj, çifti që janë të martuar që disa vite, u nisën për në pushime pas një sezone të ngjeshur të Getit me mbrëmje të ndryshme muzikore.

Lexo Edhe:

Por, disa media thanë që ata do të pushojnë në Dubai.

Në fakt, sot, Marina ka postuar fotografi nga ishulli Seychelles që është në Oqeanin Indian, konkretisht në Afrikën Lindore.

Nga atje ajo ka postuar foto derisa duket e lumtur për pushimet e saj. /GazetaExpress/