U takuan pas tri viteve shkaku i pandemisë, Kate Winslet shpërthen në vaj kur e takon Leonardo DiCaprio - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 20:18

U takuan pas tri viteve shkaku i pandemisë, Kate Winslet shpërthen në vaj kur e takon Leonardo DiCaprio

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 20:18

“Ne jemi të lidhur përjetësisht”

Kate Winslet ka treguar se “nuk ka mundur t’i ndalë lotët” kur ajo është ribashkuar me aktorin Leonardo DiCaprio pas tri viteve.

Lexo Edhe:

Krejt kjo ka ndodhur shkaku i pandemisë, ku Kate (46) dhe Leonardo (47), të cilët njihen me njëri tjetrin kur ishin të ri, në moshën 20 vjeçare dhe xhiruan filmin e njohur Titanic.

“Nuk mund t’i ndalja lotët. E njoh më shumë se gjysmën e jetës sime. Sa herë unë kam qenë në New York apo ai ka qenë në Londër dhe ka opasur një mundësi që të ham darkë apo pimë kafe e ku ne jemi takuar”, ka thënë ajo për The Guardian derisa e ka takuar atë në Los Angeles.

“Ne nuk mundeshim që të largoheshim nga vendet tona. Ashtu si shumë shoqëri globale, ne i kemi munguar njëri-tjetrit për shkak të Covidit. Ai është shoku i imë, shoku i imë i ngushtë. Ne jemi të lidhur për jetë”, ka shtuar ajo. /GazetaExpress/