U raportua se kishte prishur raportet me Luanën, flet Fifi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/04/2021 17:18

U raportua se kishte prishur raportet me Luanën, flet Fifi

Rozë

Gazeta Express

15/04/2021 17:18

Fifi kohë pas kohe gjen kohë që t’iu përgjigjet pyetjeve të shumta të fansave të saj, të cilët duan të dinë rreth jetës private dhe profesionale.

Së fundi, ajo u përgjigj në disa pyetje të ndjekësve, e një prej tyre i shkruan “A flet me luanen se ne dtl tende nuk kam pa urim nga ajo”.

Përgjigja e këngëtares ishte e prerë “E kam marr urimin privat.. ajo eshte e rendesishme. Jo cdo dashuri duhet te publikohet”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Fifit titullohet “Maniak i dhimbjes”, në videoklipin e së cilës ishte edhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fatjon Kuqari.