U përfol për lidhje të re të dashurisë, Bojken Lako tregon çfarë fshihet pas fotos - Gazeta Express
string(81) "u-perfol-per-lidhje-te-re-te-dashurise-bojken-lako-tregon-cfare-fshihet-pas-fotos"

U përfol për lidhje të re të dashurisë, Bojken Lako tregon çfarë fshihet pas fotos

Rozë

Gazeta Express

24/06/2022 9:22

Pak javë më parë, Bojken Lako bëri publike lidhjen e re të dashurisë. Ai publikoi në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqej dora e një vajze.

Dje, kantautori ka deklaruar se fakti që e ka postuar atë foto në faqen e tij personale do të thotë që është diçka e mirë.

Lexo Edhe:

“Po shiko tani doja të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këtu është maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”, u shpreh Lako.

Kujtojmë që artisti ka lënë pas krahëve historinë e dashurisë me Semi Jaupaj. Ata ruajnë një raport të mirë me njëri-tjetrin, dhe këtë e tregoi vetë Semi pak kohë më parë, ku shihej me ish partnerin. “Shoku im më i mirë i jetës”, shkroi ajo./abcnews.al