“U ndava me bastardin, nuk më meritonte”, Roza Lati sqaron deklaratën që nxiti dyshimet për fejesë - Gazeta Express
string(94) "u-ndava-me-bastardin-nuk-me-meritonte-roza-lati-sqaron-deklaraten-qe-nxiti-dyshimet-per-fejese"

“U ndava me bastardin, nuk më meritonte”, Roza Lati sqaron deklaratën që nxiti dyshimet për fejesë

Rozë

Gazeta Express

08/08/2022 16:14

Roza Lati ka sqaruar deklaratën që bëri disa kohë më parë gjatë emisionit të saj, ku nxiti spekulimet se mund t’i ketë dhënë fund beqarisë. Më pas, burime pranë saj mohuan lajmin se është fejuar ndërsa u raportua gjithashtu se i kishte dhënë fund lidhjes.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë Roza. Moderatorja ka qenë e ftuar në “Prive Reality”, ku dhe është pyetur nga Liberta Spahiu për statusin e saj. Roza hodhi poshtë edhe njëherë thashethemet e fejesës ndërsa konfirmoi gjithashtu se është ndarë.

Lexo Edhe:

“Kanë dalë llafe që jam fejuar. Jo nuk jam fejuar. Kam qenë në studio me Monika Lubonjën dhe kam bërë një shaka një batutë. Dhe prej shakasë e kanë kapur e kanë…. Jam single, do thuash që jam ndarë këto kohët e fundit? Po jam ndarë! E ndava bastardin nuk më meritonte, tha ajo./abcnews.al