U martua dhe u divorcua në Zvicër, me lot në sy influencerja tregon si e kaloi periudhën e vështirë - Gazeta Express
string(98) "u-martua-dhe-u-divorcua-ne-zvicer-me-lot-ne-sy-influencerja-tregon-si-e-kaloi-periudhen-e-veshtire"

TV/Film

Gazeta Express

01/04/2024 21:49

U martua dhe u divorcua në Zvicër, me lot në sy influencerja tregon si e kaloi periudhën e vështirë

TV/Film

Gazeta Express

01/04/2024 21:49

Influencerja Shpresa Kastrati, ka qenë e ftuar në emisionin “Canapé” në T7.

Duke folur për jetën e saj si influencere, ajo u ndal pak edhe tek jeta private.

Lexo Edhe:

Ajo tregoi momentin e saj më të vështirë atë të ndarjes nga bashkëshorti, duke rrëfyer se si e kaloi këtë periudhë.

Se çfarë ka thënë, e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /GazetaExpress/.