U fut për t'u larë në det, 76-vjeçari nga Gjakova ndërron jetë në Velipojë - Gazeta Express

U fut për t’u larë në det, 76-vjeçari nga Gjakova ndërron jetë në Velipojë

Shqiperi

Gazeta Express

04/07/2020 11:25

Një 76-vjeçar ka gjetur vdekjen sot në Velipojë, teksa ishte futur në det për t’u larë.

Viktima është identifikuar si Martin Gjini, 76 vjeç, nga Gjakova.

Dyshohet se 76-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një infrakti.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.