U bë nënë – Fifi tregon se çka e bëri të fortë pas lindjes - Gazeta Express
string(56) "u-be-nene-fifi-tregon-se-cka-e-beri-te-forte-pas-lindjes"

TV/Film

Gazeta Express

12/06/2024 21:10

U bë nënë – Fifi tregon se çka e bëri të fortë pas lindjes

TV/Film

Gazeta Express

12/06/2024 21:10

Fifi flet për djalin e saj, më e lumtur se kurrë ka këto fjalë për të, “Instikti nanës ish shumë i fortë…”

Këngëtarja, Fifi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Lexo Edhe:

Duke folur për jeten private ajo tregoi se është më e lumtur se kurrë.

“Prej kur jam bërë nënë jeta ime ka ndryshuar, dhe jam njeriu më i lumtur në botë”, tha Fifi në T7.

Se çfarë ka thënë më shumë e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /GazetaExpress/.