“Ty mendimet tua po të bëjnë keq, jo unë”, për çka folën Buci e Santiana? - Gazeta Express
string(68) "ty-mendimet-tua-po-te-bejne-keq-jo-une-per-cka-folen-buci-e-santiana"

“Ty mendimet tua po të bëjnë keq, jo unë”, për çka folën Buci e Santiana?

Rozë

Gazeta Express

10/12/2023 12:58

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Santiana kanë biseduar bashkë.

Santiana ka qenë ajo që e ka pyetur Bucin se pse është prekur, ku ky i fundit i ka thënë se nuk ka asgjë, përcjell Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

“Ti vet prej mendimeve tua po prekesh, ty mendimet e tua po të bëjnë keq, jo unë, unë asgjë nuk të thash”, është shprehur Santiana.