Turqi – Portugali, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(35) "turqi-portugali-formacionet-zyrtare"

Turqi – Portugali, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

22/06/2024 17:10

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Turqisë dhe Portugalisë, e vlefshme për xhiron e dytë të fazës së grupeve në Kampionatin Evropian.

Të dyja ekipet kanë shënuar fitore në ndeshjet e para dhe një fitore eventuale sot ia siguron kualifikimin tutje si e para në grup.

Lexo Edhe:

Formacionet: