Turqi – Gjeorgji, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(34) "turqi-gjeorgji-formacionet-zyrtare"

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 17:24

Turqi – Gjeorgji, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 17:24

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Turqisë dhe Gjeorgjisë, e vlefshme për Kampionatin Evropian “Gjermania 2024”.

Turqia është favorit në letër dhe pritet të shënojë fitore në këtë përballje, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

E për Gjeorgjinë, kjo është hera e parë që marrin pjesë në një Kampionat Evropian dhe do të tentojnë të bëjnë befasi.

Formacionet zyrtare: