“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:50

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:50

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Elezaj nuk di të ndalet se postuari fotografi në rrjetet sociale

Për Artën vera ka nisur shumë herët pasi që ajo vazhdimisht është parë në vende të nxehta dhe ekzotike.

Lexo Edhe:

Derisa vitin e kaluar ajo ishte ndier paksa keq dhe nuk bënte shumë postime për shkak të shpërthimit të pandemisë Covid-19, këtë vit ajo nuk di të ndalet.

Pasi që dje pozoi në bikine të masës së vogël, sot ajo ka postuar një fotografi simpatike me mbishkrimin “Tung juve!” – sigurisht në gjuhën angleze. /GazetaExpress/