Tuna provokon me foto të “nxehta” për ditëlindje - Gazeta Express
string(46) "tuna-provokon-me-foto-te-nxehta-per-ditelindje"

Tuna provokon me foto të “nxehta” për ditëlindje

Yjet

Gazeta Express

14/07/2023 23:09

Tuna feston ditën e sotme  ditëlindjen.

Me rastin e përvjetorit të lindjes, këngëtarja shqiptare ka ndarë me fansat disa fotografi provokuese për të shënuar ditën speciale.

Lexo Edhe:

Ajo shfaqet në formë të mahnitshme në një fustan dypjesësh të zi, i cili ia vë në pah hiret trupore.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ajo.

Veç kësaj, bukuroshja është një nënë e përkushtuar ndaj dy djemve të saj: Tian dhe Zen.