Tuna një infermiere seksi, bën thirrje të rrimë në shtëpi - Gazeta Express

Tuna një infermiere seksi, bën thirrje të rrimë në shtëpi

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 22:43

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka postuar sot një fotosesion në Instagram ku është e veshur si infermiere

Në këto foto ajo bën thirrje që të rrihet në shtëpi, pasi që vetëm në këtë formë luftohet më se miri virusi Covid-19.

“Shkencëtarët në laborator sikur…Unë qëndroi në shtëpi”, ka shkruar ajo.

Tuna pritet që sivjet të këtë një angazhim më të madh, pas vitit të kaluar ku ajo realizoi një album dhe disa këngë që megjithatë nuk patën shumë sukses. /GazetaExpress/