Tuna dhe Patris Berisha bëhen bashkë për ditëlindjen e 2 djemve të tyre - Gazeta Express
string(71) "tuna-dhe-patris-berisha-behen-bashke-per-ditelindjen-e-2-djemve-te-tyre"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2024 20:53

Tuna dhe Patris Berisha bëhen bashkë për ditëlindjen e 2 djemve të tyre

Yjet

Gazeta Express

03/05/2024 20:53

Tuna dhe Patris Berisha janë bërë bashkë për të festuar ditëlindjen e dy djemve të tyre.

Ata janë shfaqur në një portret shumë të bukur familjar, krahë njëri-tjetrit me dy fëmijët e tyre duke fryrë tortat me qirinj.

Lexo Edhe:

Ndonëse prej vitesh tashmë të ndarë, dyshja duket se kanë më me prioritet lumturinë e fëmijëve të tyre. Kujdesi dhe përkushtimi ndaj dy djemve duket se do i bëjë shpesh bashkë ish-çiftin e shumëpërfolur.

Sakaq theksojmë se, artistja nga Kosova i është rikthyer muzikës. Ajo ka filluar të mbajë koncerte në vende të ndryshme, ku performon krahë artistëve të njohur nga Kosova.