Truku gjenial që ka “çmendur” internetin, si ta qëroni vezën e zier pa djegur duart - Gazeta Express
string(80) "truku-gjenial-qe-ka-cmendur-internetin-si-ta-qeroni-vezen-e-zier-pa-djegur-duart"

Truku gjenial që ka “çmendur” internetin, si ta qëroni vezën e zier pa djegur duart

Fun

Gazeta Express

30/11/2022 17:23

Një tjetër truk gjenial u shfaq në rrjetet sociale – si të qëroni shpejt një vezë të zier pa djegur duart. Siç shihet në video, ju duhet një gotë dhe pak ujë i ftohtë.

Brenda gotës me ujë vendosni vezën dhe më pas tundeni fort disa herë. Rezultati është mbresëlënës.

Lexo Edhe:

VIDEO KËTU