Tri vajza bëjnë twerk në makinën e policisë në SHBA, video e tyre bëhet virale në internet - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

16/06/2021 1:23

Me i fundit

Tri vajza bëjnë twerk në makinën e policisë në SHBA, video e tyre bëhet virale në internet

Fun

Gazeta Express

16/06/2021 1:23

Policia e Çikagos po heton pasi një video e tre grave që lëviznin sipër një makine policie u bë virale gjatë fundjavës.

Në pamjet, të cilat janë parë gati një milion herë, një makinë patrullimi mund të shihet duke lëvizur ngadalë përmes një turme njerëzish, ndërsa tre gra vërtiten në çatinë dhe kofanon e automjetit.

Njëra u pa që ishte në çatinë e makinës ndërsa dy të tjera ishin me katër këmbë në kofano, duke kërcyer ndërsa makina drejtohej ngadalë nga dikush tjetër. Nuk dihet nëse një oficer policie ishte në timon në atë kohë.

Në të gjithë vendin në Seattle, një grua u pa duke lëvizur sipër një makine policie përpara një turme ndërsa një aheng i egër plazhi në qytet kaloi në kaos. Pamjet tregojnë qindra vizitorë të festave duke kërcyer në plazhin Alki, por ndërsa perëndonte dielli të shtunën në mbrëmje, anarkia vijoi me ‘luftime të shumta dhe sulme’, grabitje dhe fishekzjarre duke u hedhur drejt një turme.

Një grua u ngjit në majë të një makine polici, u rrotullua me krahët në ajër përpara se të bënte “twerk” ndërsa turma e brohoriste dhe policia u përpoq me dëshpërim të mbyllte festën.