Trendi i ri i bikineve me aksesorë nga ari 14k - Gazeta Express
string(46) "trendi-i-ri-i-bikineve-me-aksesore-nga-ari-14k"

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 11:18

Trendi i ri i bikineve me aksesorë nga ari 14k

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 11:18

Tashmë i njohur në publik brendi i bikineve VALenTINA sapo ka lansuar në treg edhe koleksionin e parë për këtë vit.

Seti i fundit i fotografive nga fotografi i mirënjohur shqiptar Juxhin Kurti dhe modelja Franceska Rrustem me një glam nga Vlora Dalipi, që të gjithë me famë jashtë kufinjëve shqiptarë kanë sjellë çdo detaj nga bikinet e fundit.

Lexo Edhe:

Ajo që po bën kurioz të gjithë është modeli që përmban logon e VALenTINA por e cila ēshtë e punuar me dorë nga ari i vërtetë 14k ne Prishtinë.

‘ Kjo pllakë nga ari mund të përdoret pastaj edhe në aksesorë qafe apo dore në momentin kur bikinet nuk mund t’i veshni më’.

Bikinet nga ari duhet porositur veçmas sepse është koleksion i limituar vetëm në 3 dhe çmimi i tyre rritet varësisht nga pesha e arit që mund të përmbajnë ato.