Trejsit i vizatohet trupi - Gazeta Express
string(25) "trejsit-i-vizatohet-trupi"

Trejsit i vizatohet trupi

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 23:28

Bukuroshja Trejsi Sejdini e ka vazhduar vizitën e saj në SHBA dhe me veshjen e saj ka rënë përsëri në sy

Mis Trejsi Sejdini po vazhdon të jetë njëra prej vajzave më të kërkuara si modele.

Për këtë ajo ka udhëtuar në SHBA ku është duke qëndruar në Nevada të Los Vegasit.

“Brenda e jashtë para se të jem në klub”, ka shkruar ajo në faqen e saj. /GazetaExpress/