Trejsi po shkëlqen në bikine - Gazeta Express
string(28) "trejsi-po-shkelqen-ne-bikine"

Trejsi po shkëlqen në bikine

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 23:38

Bukuroshja kosovare edhe kësaj here ka arritur që të marrë vëmendje nëpër rrjetet sociale

Trejsi Sejdini është e shquar për fotosesionet e saj me veshje të ndryshme, por rrallë e shohim atë në bikine.

Lexo Edhe:

Fotot e fundit janë të tilla e ku Trejsi tregon se pse është njëra prej vajzave më të kërkuara në fushën e fotomodelingut.

“Unë dhe vera”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive e ku ka bikine të masës së vogël ngjyrë të verdhë. /GazetaExpress/