Trejsi ekstravagante dhe sensuale në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 21:19

Trejsi ekstravagante dhe sensuale në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 21:19

Mis Kosova, Trejsi Sejdini, duket se ka shije për fotografi

Bukuroshja kosovare, e cila kohëve të fundit bëri një vizitë në Paris, e ku u pa që ka vizituar disa nga vendet më të njohura të kryeqytetit të Francës.

Lexo Edhe:

Sot, ajo ka zgjedhur që të ndërrojë vend, e ku ka treguar një set fotografik që shihet se e ka bërë pranë ca kodrave të thata që duket porsi një shkretëtirë.

Ajo ka bërë foto me një fustan të bardh të përcjellë me aksesorë të ndryshëm në tërë trupin me gurë kristali, duke e ndarë atë në dy të tilla.

Fillimisht fustani është i gjatë dhe mandej ajo paraqitet me fustan të shkurtër, te të njëjtit model. Ajo ka flokët e kapura për koke derisa ka edhe një grim luksoz që e bën atë të duket e mahnitshme. /GazetaExpress/