Tre shqiptarë përfshihen në ekipin e Lazios për ndeshjen ndaj Torinos - Gazeta Express

Tre shqiptarë përfshihen në ekipin e Lazios për ndeshjen ndaj Torinos

Futboll

Gazeta Express

02/03/2021 14:04

Ekipi italian, Lazio ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Torinos.

Trajneri, Inzaghi me vete ka marrë tre shqiptarë, përfshirë: Alian, Strakoshan dhe sulmuesin Vedat Muriqi.

Takimi midis Lazios dhe Torinos në xhiron e 25-të të Series A zhvillohet sonte nga ora 18:30.

Me fitore sonte, Lazio do të inkuadrohej fuqishëm në garë për një vend në Champions League. /Gazeta Express/