Transgjinorja Alves shfaq linjat në Tajlandë, pozon për Playboy - Gazeta Express
string(62) "transgjinorja-alves-shfaq-linjat-ne-tajlande-pozon-per-playboy"

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 22:14

Transgjinorja Alves shfaq linjat në Tajlandë, pozon për Playboy

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 22:14

“Është një ëndërr ku s’kam menduar që do të jem një transgjinore”

Jessica Alves ka treguar asetet e saj të famshme në bikine teksa ka bërë disa fotografi për revistën e famshme Playboy.

Lexo Edhe:

Jessica Alves është e famshme për asetet e saj dhe këto i ka treguar në plazhin e bukur të Tajlandës, në bikine.

Ylli i televizionit (38) ka shfaqur gjoksin e saj dhe ka bërë foto provokative duke treguar edhe të pasmet braziliane, të cilat i bëri me operacion.

Duke bërë foto të mira nga të gjitha këndet, Jesssica duket se është tepër në element të mirë, e ku me zemër dëshiron që të jetë së paku në një numër në ballinën e Playboy. /GazetaExpress/