Trajneri i Prizrenit: Juristët na japin të drejtë se do të futemi në Ligën e Parë - Gazeta Express
string(80) "trajneri-i-prizrenit-juristet-na-japin-te-drejte-se-do-te-futemi-ne-ligen-e-pare"

Trajneri i Prizrenit: Juristët na japin të drejtë se do të futemi në Ligën e Parë

Futboll

Gazeta Express

20/05/2024 0:25

Trajneri i Prizrenit, Ylli Bakaj u lidh direkt në emisionin sportiv “Favorit” në Televizionin T7.

Sipas tij, Prizreni duhet të futet në Ligën e Parë dhe Phoenixi të bie, ndërsa FFK-ja ka thënë se do të vendosin në javën e ardhshme.

Lexo Edhe:

“Gjatë këtyre ditëve kemi përpiluar një kërkesë se kush do të futet në Ligën e Parë. Kërkesën e kemi bazuar në pikat e rregullores së Federatës. Sipas juristëve, ata na japin të drejtë që do të futemi në Ligën e Parë”, tha Bakaj.