Trajneri i Kim Kardashian e mbron atë pasi humbi 7 kg me “dietë të pashëndetshme” - Gazeta Express
string(79) "trajneri-i-kim-kardashian-e-mbron-ate-pasi-humbi-7-kg-me-diete-te-pashendetshme"

Trajneri i Kim Kardashian e mbron atë pasi humbi 7 kg me “dietë të pashëndetshme”

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 22:52

Trajneri i Kim Kardashian e ka mbrojtur yllin pasi ka humbur 7 kilogram tri javë më parë “duke ngrenë domate” dhe duke veshur kostum saune që të dobësohet për fustanin e Marilyn Monroe. “Ajo nuk po vdiste nga uria”

Kim tha se ajo ka qarë kur e ka kuptuar se nuk e ka peshën për ta veshur fustanin ikonik në provën e parë, por ajo humbi peshë kështu që mund ta vishte atë për disa minuta.

Lexo Edhe:

Trajneri i Kardashian, DON-A-MATRIX AKA Don ‘DB’ Brooks ka insistuar se pronarja e SKIMS i largoi kilet në mënyrë të shëndetshme dhe se ajo nuk vuajti nga uria.

Aktorja e Riverdale, Lily Reinhart thuhet se e kishte telefonuar Kim dhe i kishte thënë së “injoranca e saj është e botës tjetër dhe është e neveritshme”, në një seri postimesh në Story të Instagramit menjëherë pas Met Gala.

Përdoruesit e Twitter po ashtu e kanë kritikuar yllin që ka folur hapur për humbjen ekstreme të peshës dhe konsumimin e karbohidrateve menjëherë pas mbrëmjes gala.

Kim i tha revistës Vogue se ajo hyri në një dietë të pamëshirshme në mënyrë që ta vesh atë fustan në Met Gala, duke pranuar të mos konsumoi “karbohidrate dhe sheqer për tri javë”.

Por ajo u pa duke ngrenë “pizza dhe donut” në Ritz Carlon në New York pas përfundimit të aftër-partyve. /GazetaExpress/