Tragjedi në Ozdrim të Pejës, makina godet për vdekje dy persona dhe një tjetër lëndohet rëndë - Gazeta Express
string(92) "tragjedi-ne-ozdrim-te-pejes-makina-godet-per-vdekje-dy-persona-dhe-nje-tjeter-lendohet-rende"

Tragjedi në Ozdrim të Pejës, makina godet për vdekje dy persona dhe një tjetër lëndohet rëndë

Lajme

Gazeta Express

16/09/2023 23:08

Dy persona kanë humbur jetën pasi janë goditur nga një makinë në fshatin Ozdrim të Pejës, derisa një person i tretë i lënduar rëndë është dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i PK të Pejës, Driton Rugova, i cili ka treguar se poashtu shoferi i automjetit gjendet në stacionin Policor të Pejës.

Lexo Edhe:

“Policia është informuar për një askidnet trafiku në Ozdrim të Pejës. Të përfshira janë një veturë dhe tre këmbësorë. Dy janë të vdekur, këmbësori i tretë është dërguar për trajtim në Spitalin e Pejës. Vozitësi i Automjetit është në stacion policor në Pejë” , ka deklaruar Rugova për Express.

Lidhur me rastin për Express ka folur edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi, i cili ka konfirmuar rastin./GazetaExpress/